Akcesoria dachowe, takie jak membrany dachowe, wkręty, taśmy kominowe, taśmy kalenicowe, kosze dachowe, stanowią o jakości i szczelności dachu. Warto wybierać produkty, które spełniają najwyższe normy i wykonane są z najlepszych materiałów. Szczególnie ważne są membrany dachowe. Warto wybrać te wysoko paroprzepuszczalne.

AKCESORIA DÖRKEN

Marka DÖRKEN to niemiecki producent najwyższej jakości membran dachowych oraz akcesoriów do izolacji dachów i innych elementów konstrukcyjnych. DÖRKEN jest synonimem niemieckiej precyzji i najlepszych materiałów użytych do produkcji. Marka DÖRKEN rozpoznawlana jest na całym świecie i choć nie oferuje produktów w najniższych cenach, to mnóstwo Klientów, również z województwa kujawsko-pomorskiego, wybiera produkty DÖRKEN i spokój na długie lata. Firma Dörken GmbH & Co. KG oferuje wysoce wydajne i sprawdzone w praktyce produkty, dysponuje wszechstronną wiedzą techniczną i zapewnia doskonałe usługi serwisowe, zaliczając się dzięki temu do liderów na europejskim rynku materiałów budowlanych. Od ponad 50 lat prowadzona jest w Herdecke produkcja wysokiej jakości folii i membran budowlanych pod marką DELTA do zastosowań na dachach, elewacjach i w piwnicach. Firma WINTEX w Zduńskiej Woli oferuje produkty DÖRKEN.

AKCESORIA MDM

Firma mdm® NT z siedzibą w Bielsku-Białej działa na rynku od 1995 roku i obecnie jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych w Polsce. W jej skład wchodzą zakłady produkcyjne w Cieszynie, Bielsku-Białej i Wojciechowie. W zakładzie mdm®NT w Bielsku-Białej wytwarzane są nowoczesne membrany dachowe, folie paroizolacyjne, mikroporowaty film dyfuzyjny, monolityczny film TPU oraz akcesoria dachowe: taśmy kalenicowe i kominowe, wywietrzniki kalenicowe, akcesoria z tworzyw sztucznych, taśmy reperacyjne do membran i folii dachowych.

AKCESORIA IVT

Marka IVT, mająca korzenie w rynku niemieckim, jest jednym z najbardziej cenionych producentów membran i akcesoriów dachowych na polskim rynku. Od membran, poprzez taśmy kominowe i kalenicowe, po najdrobniejsze mocowania dachówek – wszystkie niezbędne akcesoria i wykończenia połaci dachowych dostępne są w ofercie marki IVT.

AKCESORIA AVALINE

AVALINE oferuje kompleksowe wyposażenie dachu – od pokryć dachowych ze stali, po najmniejsze elementy wykończenia dachu. Marka AVALINE znana jest z wysokiej jakości membran wysokoparoprzepuszczalnych, a także nowoczesnej gamy okien dachowych, łącznie z oknami trzyszybowymi, dwukomorowymi. Wśród oferty marki AVALINE znajdują się także wysokiej klasy blachodachówki modułowe oraz cięte na wymiar o 30-letniej gwarancji. Hurtownia dachowa WINTEX jest wyłącznym dystrybutorem produktów AVALINE w Zduńskiej Woli i okolicach.