Systemy zamocowań wykonane z najlepszych surowców to gwarancja bezpieczeństwa i trwałości konstrukcji dachowej. Poza ofertą na wkręty konstrukcyjne i farmerskie w WINTEX Zduńska Wola znajdziesz szeroką gamę zamocowań specjalistycznych oraz elektronarzędzi. Sprawdzone rozwiązania Rawlplug, Gunnebo czy Milwaukee dostępne są w naszej hurtowni dachowej. Zaopatrujemy ekipy dekarskie oraz ciesielskie z województwa łódzkiego oraz terenów ościennych. Znajdziecie u nas najlepsze wkręty farmerskie, wkręty ciesielskie, wsporniki łat oraz krokwi, elektronarzędzia, narzędzia ręczne oraz narzędzia akumulatorowe.

SYSTEMY MILWAUKEE

Korporacja Milwaukee Electric Tool jest przodującym producentem i sprzedawcą elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie. Od założenia firmy w roku 1924, Milwaukee koncentruje się na jednym celu: produkcji najlepszych profesjonalnych elektronarzędzi heavy-duty i akcesoriów dla nich. Dzisiaj, marka Milwaukee jest identyfikowana z profesjonalnymi narzędziami o najwyższej jakości, trwałości i niezawodności jaką tylko można kupić.

SYSTEMY GUNNEBO

Od ponad 65 lat Grupa ETANCO projektuje, produkuje i dystrybuuje łączniki oraz systemy zamocowań dla rynku budowlanego. Początkowo dedykowane przegrodom zewnętrznym budynków, z biegiem lat jej know-how stopniowo rozprzestrzeniło się na nowe sektory i kolejne rynki, rozszerzając swoje portfolio rozwiązań o inne aplikacje, takie jak konstrukcje budynków, architekturę wnętrz oraz specyficzną infrastrukturę. Poprzez integrację ze wszystkimi systemami opracowanymi przez producentów różnych sektorów budowlanych i remontowych, produkty Grupy łączą wysoką jakość i precyzję. Przyczyniają się do poprawy warunków budowy i użytkowania budynków. Zostały opracowane w celu zapewnienia zgodności z lokalnymi przepisami oraz łatwości wdrożenia dla instalatorów, biorąc pod uwagę ograniczenia techniczne, ekonomiczne i regulacyjne, kwestie ludzkie, ambicje architektoniczne, a także aspekty ekologiczne i środowiskowe.

SYSTEMY RAWLPLUG

Marka Rawlplug została wykupiona przez polską firmę KOELNER. Marka Rawlplug oferuje profesjonalne produkty z zakresu zamoco­wań ciężkich, takie jak kotwy mechaniczne i mocowania chemiczne, innowacyjne zamocowa­nia lekkie oraz gwintowane elementy złączne. Marka Rawlplug to także elektronarzędzia i akcesoria do elektronarzędzi oraz systemy technik wstrzeliwanych. Rawlplug to niekwestionowany lider na brytyjskim rynku zamocowań.