Papy to hydroizolacja stosowana na dachy, ale także na ściany, tarasy, garaże czy inne elementy architektoniczne. Jeżeli poszukujesz atrakcyjnego cenowo, ale i wytrzymałego pokrycia dachowego, doskonale sprawdzą się tutaj papy modyfikowane SBS. Wintex Zduńska Wola posiada szeroką ofertę doskonałej jakości pap termozgrzewalnych. Znajdziesz u nas także świetne produkty włoskiego producenta Werner oraz Technonicol.

PAPA WERNER JANIKOWO

Werner Janikowo Sp. z o.o to polska firma, która już od 2003 roku specjalizuje się w produkcji papy zgrzewalnej – modyfikowanej oraz oksydowanej. Obok najwyższych standardów etyki biznesowej (Odpowiedzialny Biznes CSR) stawia na najwyższą jakość produkcji, począwszy od prac na poziomie technologii laboratoryjnej, przez najnowocześniejsze linie produkcyjne, aż po obsługę posprzedażową, m.in. gwarancyjną. Trzon produkcji firmy WERNER stanowią przede wszystkim: papa wierzchniego krycia, papa podkładowa oraz systemy pokryć dachowych.

PAPA TECHNONICOL

Działając na rynku od 1993 roku TechnoNICOL zdobyła ogromne doświadczenie w produkcji materiałów hydroizolacyjnych, termoizolacyjnych i dźwiękoizolacyjnych. W związku z tym, dziś TechnoNICOL proponuje rynkowi najnowocześniejsze materiały i technologie, łączące w sobie światowe doświadczenie i opracowania własnego centrum naukowo-badawczego. Współpraca z biurami projektowymi i pracowniami architektonicznymi, pozwala firmie szybko i elastycznie reagować na zmiany wymagań klientów. Dziś TechnoNICOL to 37 zakładów produkcyjnych w Rosji, Czechach, Litwie, Włoszech, Ukrainie, Białorusi. Papy oraz gonty bitumiczne marki TechnoNICOL, dzięki swej wysokiej jakości, zyskały w województwie łódzkim uznanie i rzeszę zadowolonych Klientów.