Dachówki ceramiczne i dachówki betonowe to jedne z najpopularniejszych pokryć dachowych. Wśród klasycznych dachówek ceramicznych znajduje się szeroka gama dachówek falistych a także nowoczesnych dachówek płaskich. Wszystkie rodzaje dachówek dostępne są w specjalnych powłokach glazurowanych, angobowanych lub naturalnych. Z kolei dachówki cementowe (betonowe) to tańsza alternatywa dla dachówek ceramicznych. Znajdziesz wśród nich różne kształty i powłoki, podobnie jak w dachówkach ceramicznych. Płaskie i faliste dachówki cementowe to doskonała alternatywa dla ceramicznych pokryć dachowych. W ofercie firmy WINTEX znajdują się dachówki firmy Creaton, BMI Braas oraz Winerberger.

DACHÓWKI CERAMICZNE CREATON

Dachówki CREATON łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. Dopracowane w każdym detalu, stanowią gwarancję prestiżu i najlepszego designu. Dachówki CREATON produkowane są z najdoskonalszych złóż gliny w Europie, uszlachetniane najwyższej jakości powłoką angobowaną lub glazurowaną. W ofercie znajduje się ponad 30 modeli dachówek ceramicznych w szerokiej palecie barw, dostępnych wraz z akcesoriami i elementami elewacyjnymi.

DACHÓWKI CERAMICZNE BMI

Dachówki ceramiczne i betonowe BRAAS to jedne z najlepszych dachówek dostępnych na rynku. Komponenty systemu dachowego Braas oferują Państwu pełną dowolność w dostosowywaniu dachu do Państwa oczekiwań pod względem optycznym i funkcjonalnym. Wynik: zamiast zwykłego dachu otrzymują Państwo inteligentny, zorientowany na przyszłość system dachowy. Obejmuje on sprawdzone rozwiązania konstrukcji spodnich, ale również tak ważne detale, jak kosze dachowe, dachówki kształtowe i kompletne systemy stopni i ław. Wszystkie elementy systemu są odporne na działanie mrozu i charakteryzują się dużą wytrzymałością formy i koloru tak, aby mogli Państwo cieszyć się swoim dachem jak najdłużej. Dachówki Braas to jedne z najczęściej kupowanych pokryć dachowych w Polsce. Bardzo popularne w województwie łódzkim. Szczególnie takie modele jak Rubin 13V czy dachówka ceramiczna płaska Turmalin.

DACHÓWKI CERAMICZNE WIENERBERGER

Dachówki ceramiczne Wienerberger są znane na całym świecie. W ofercie marki Koramic znajdują się zarówno klasyczne dachówki ceramiczne „Karpiówki”, a także nowoczesne dachówki płaskie – m.in. Actua 10 czy Orea 9. Koramic gwarantuje najwyższe standardy produkcji, a także doskonałe parametry dachówek. Koncern Wienerberger produkuje szeroko pojętą ceramikę budowlaną od cegieł i pustaków, po zaawansowane technologicznie dachówki ceramiczne.

DACHÓWKI CEMENTOWE CREATON

Dachówki betonowe CREATON łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. Dopracowane w każdym detalu, stanowią gwarancję prestiżu i najlepszego designu. Dachówki CREATON produkowane są z najdoskonalszych złóż gliny w Europie, uszlachetniane najwyższej jakości powłoką angobowaną lub glazurowaną. W ofercie znajduje się ponad 30 modeli dachówek ceramicznych w szerokiej palecie barw, dostępnych wraz z akcesoriami i elementami elewacyjnymi takie jak Kapstadt czy Goteborg.

DACHÓWKI CEMENTOWE BMI

Dachówki ceramiczne i betonowe BRAAS to jedne z najlepszych dachówek dostępnych na rynku. Komponenty systemu dachowego Braas oferują Państwu pełną dowolność w dostosowywaniu dachu do Państwa oczekiwań pod względem optycznym i funkcjonalnym. Wynik: zamiast zwykłego dachu otrzymują Państwo inteligentny, zorientowany na przyszłość system dachowy. Obejmuje on sprawdzone rozwiązania konstrukcji spodnich, ale również tak ważne detale, jak kosze dachowe, dachówki kształtowe i kompletne systemy stopni i ław. Wszystkie elementy systemu są odporne na działanie mrozu i charakteryzują się dużą wytrzymałością formy i koloru tak, aby mogli Państwo cieszyć się swoim dachem jak najdłużej. Dachówki Braas to jedne z najczęściej kupowanych pokryć dachowych w Polsce. Bardzo popularne w województwie łódzkim, szczególnie betonowe modele Tegalit i Bałtycka.