W ofercie firmy WINTEX znajdują się najlepsze okna dachowe marki ROTO, Velux oraz Avaline. Od standardowych okien trzyszybowych obrotowych, poprzez okna wysokoosiowe, kolankowe i u-obrotowe. W Wintexie znajdziecie także okna superenergooszczędne oraz wszystkie akcesoria do okien łącznie z roletami wewnętrznymi, markizami, moskitierami i roletami zewnętrznymi. Okna dachowe to doskonałe rozwiązanie na doświetlenie poddaszy. Znajdziesz u nas także wyłazy dachowe i świetliki dachowe. Jako jedna z niewielu firm w województwie łódzkim specjalizujemy się w sprzedaży produktów niemieckiej firmy ROTO – okien o najwyższych parametrach i najlepszej jakości.

OKNA DACHOWE ROTO

Niemicka marka ROTO oferuje wysokiej jakości okna dachowe. Okna dachowe Roto sprawdzają się doskonale zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych i modernizowanych. Szeroki zakres różnego rodzaju rozwiązań pozwala zapewnić na poddaszu jeszcze większą ilość światła z zachowaniem najwyższego komfortu użytkowania, a to wszystko w najwyższej jakości „german made”. Okna ROTO to brak kompromisów jeśli chodzi o jakość i walory użytkowe.

OKNA DACHOWE VELUX

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentami okien w kraju. Wypracowują około 1/5 wartości eksportu branży. Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okien Velux

OKNA DACHOWE AVALINE

Okna AVALINE to wyjątkowa oferta na polskim rynku pokryć dachowych. Pieczołowicie zaprojektowana gama okien zawiera: wyłazy dachowe, typowe okna trzyszybowe drewniane oraz PCV, a także okna trzyszybowe superenergooszczędne w wersji drewnianej oraz PCV. Okna AVALINE w wersji trzyszybowej zawierają w komplecie kołnierze z membrany paroprzepuszczalnej, a także termokołnierze ze spienionego polietylenu, które zapewniają najwyższą izolację połaci dachowej.