O FIRMIE

WINTEX istnieje na rynku od 1991 roku. Po niespełna dziesięciu latach od jego powstania zapadła decyzja dotycząca rozszerzenia działalności o sprzedaż tarcicy i drewna konstrukcyjnego. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi klientów, w ofercie firmy szybko znalazły się kompletne pokrycia dachowe.

Wąska specjalizacja pozwala nie tylko na profesjonalną i kompetentną obsługę klienta, ale także na podpisanie umów dystrybucyjnych z kluczowymi producentami branży dachowej. Szeroki wachlarz produktów renomowanych dostawców umożliwia sprostanie nawet najbardziej skomplikowanym koncepcjom architektonicznym. Pozwala także na indywidualne podejście do każdego projektu.

Działalność firmy nastawiona jest na województwo łódzkie. Realizujemy jednak również inwestycje na terenie całego kraju jak i poza jego granicami. Zapewniamy fachowe doradztwo (które pozwoli uniknąć częstych błędów przy doborze materiałów), kosztorysowanie pokryć dachowych, transport zakupionego asortymentu. Pomagamy w znalezieniu wykwalifikowanej firmy wykonawczej, której fachowy montaż pozwoli cieszyć się bezpiecznym dachem nad głową przez długie lata.

W ofercie firmy znajdą Państwo materiały takich firm jak: RUUKKI, METROTILE, BLACHPROFIL2, dachówkę ceramiczną ROBEN, KORAMIC i CREATON, dachówki cementowe BENDERS, EURONIT i IBF oraz gonty bitumiczne IKO. O odpowiednie doświetlenie poddaszy zadbają produkty ROTO, FAKRO lub VELUX. Właściwe odwodnienie zapewni system rynnowy GALECO, a całość zwieńczą akcesoria dachowe i komunikacja IVT lub WA-BIS.

Dlaczego warto nas wybrać?

Profesjonalna wycena

Baza dekarzy

szybka realizacja

Miła obsługa