Blachodachówki to jedno z najpopularniejszych pokryć dachowych w województwie łódzkim. Zapraszamy do firmy Wintex po ofertę na blachodachówki modułowe (panelowe), cięte na wymiar, blachodachówki na rąbek stojący, blachy trapezowe oraz blachy elewacyjne. Firma Wintex jest autoryzowanym dytrybutorem blachodachówek Ruukki oraz Plannja.

BLACHODACHÓWKI RUUKKI

RUUKKI światowy lider w produkcji blachodachówek premium. Firma RUUKKI wprowadziła na światowy rynek model FINNERA, który jest pierwszą blachodachówką panelową, i który doskonale przyjął się w Polsce. Dzisiaj RUUKKI jest liderem w blachodachówkach płaskich dzięki takim produktom jak RUUKKI HYYGGE oraz RUUKKI FRIGGE. WINTEX Zduńska Wola jest autoryzowanym dystrybutorem produktów Ruukki na tereny Łodzi, Sieradza, Łasku, Błaszek, Pabianic i Kalisza.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą RUUKKI

BLACHODACHÓWKI PLANNJA

Plannja to szwedzkie proste, funkcjonalne, ale jednocześnie nowoczesne produkty. W ofercie marki Plannja znajduje się szeroka gama stalowych pokryć dachowych oraz oryginalnych akcesoriów niezbędnych do prawidłowego montażu dachu.

BLACHODACHÓWKI BLACHPROFIL2

Wysoka jakość, nietuzinkowy design i produkty z charakterem. Marka BP2 to solidny partner, który oferuje produkty, jakich nie znajdziesz u innych producentów. Postaw na jakość takich blachodachówek jak IZI ROOF, IZI LOOK czy ZET.